skip to Main Content
0940 747 000 - Pracovné dni 7:00 - 17:00 info@emter.sk

Montované domy na kľúč

EKOLOGICKÉ A ENERGETICKY ÚSPORNÉ BÝVANIE

Hľadáte kvalitné a predovšetkým zdravé bývanie, bývanie v súlade s prírodou? Tak potom práve pre Vás sú montované drevodomy. Montované domy sa dostávajú do popredia hlavne vďaka širokej škále výhod ktoré ponúkajú. Vyznačujú sa nižšou cenou ako pri klasických murovaných domoch, rýchlejšou výstavbou (aj v zimnom období, ak sú zhotovené základy). Sú postavené z materiálov šetrných voči prírode. Majú vynikajúce tepelnotechnické parametre, vďaka čomu Vám znižujú náklady na prevádzku. Okrem toho drevo je pri dobrom manažmente obnoviteľnou surovinou.

Predstavujeme Vám 5 hviezdičkové montované domy na klúč:DOM+HVIEZDY

chráni životné prostredie, znižuje spotrebu energie a pomáha Vám šetriť náklady

 

* Klima stena

Naša difúzne otvorená stena o celkovej hrúbke 31 cm, dosahuje vynikajúcu U hodnotu 0,15 W/m²k. Zaisťuje komfortnú klímu. V zime príjemné teplo a v lete príjemný chlad.

 

* 3-izolačné zasklenie

Použitie 3-izolačného zasklenia s U hodnotou 0,5W/m²K, opäť výrazne šetrí ďalšie vaše peniaze.

 

* Životné prostredie si zaslúži tieto domy

S naším drevodomom pomôžete chrániť naše životné prostredie. Pri celkovej obytnej ploche 95 m², ušetríte približne 18 000 kg oxidu-uhličitého.

* Strecha

Našou strechou dosahujeme dvojitú bezpečnosť. Vďaka dodatočnému celoplošnému debneniu pod krytinou, môžete pokojne spávať pri búrkach a aj počas vysokých teplôt.

 

* Udržateľná úspora energie

Použite alternatívnych zdrojov, ako napríklad tepelné čerpadlá alebo solárnych panelov, je pri týchto domoch samozrejmosťou.

Montovaný drevodom Trenčín

Obytná plocha: 95 m²

Zastavaná plocha: 110 m² + terasa

 

Skladby konštrukcií sú navrhnuté aj v tomto prípade tak, aby spĺňali neustále sa sprísňujúce nároky kladené na výstavbu domov v ultranízkoenergetickom štandarde a štandarde budov s takmer nulovou potrebou energie.

Dbáme okrem iného aj na kvalitu prostredia, v ktorom trávite nemálo hodín. Miestnosti sú bohato presvetlené cez veľké okenné zasklenia. Steny a strecha sú navrhnuté tak, aby sa vlhkosť, ktorá sa dostane do konštrukcie z interiéru, mohla zo strany exteriéru voľne odvetrať. Tomu hovoríme difúzne otvorená konštrukcia.

Back To Top